Как избавиться от шума соседей?

Rīga, Latvija

Jautāt (+371) 28936468

Skaņas izolācija, Trokšņu izolācija, PhoneStar

Kā atbrīvoties no kaimiņu trokšņa?

Klusums dzīvoklī ar paaugstināto dzirdamību sākas no skaņas izolācijas izpildes, turklāt ir svarīgi pareizi izvēlēties materiālus. Ja jūs vēlāties atbrīvoties no kaimiņu trokšņa, nepieciešams izmantot materiālus, kuri ir izstrādāti speciāli telpu skaņas izolācijai. Kā piemēru var minēt plaši pielietojamas profesionālas skaņas izolācijas paneļi PhoneStar, no vāciskā ražotāja Volf Bavaria.

PhoneStar paneļi ar biezumu tikai 12 mm nodrošina skaņas izolācijas vislabākos rezultātus, un viņiem ir tādas īpašības, kā ekoloģiska drošība, universāls pielietojums, montāžas vienkāršība.

Firmas Volf Bavaria pārstāvis Latvijā piedāvā skaņas izolācijas paneļi PhoneStar mazumtirdzniecībā un vairumā no noliktavas Rīgā.

Aicinām uz sadarbību būvētājus, būvdarbu vadītājus, pārstāvjus Latvijas lielpilsētās.

Darbu foto

Skaņas izolācija, Trokšņu izolācija, PhoneStar Как избавиться от шума соседей?Skaņas izolācija, Trokšņu izolācija, PhoneStar Как избавиться от шума соседей?Skaņas izolācija, Trokšņu izolācija, PhoneStar Как избавиться от шума соседей?
Skaņas izolācija Trokšņu izolācija PhoneStar
Как избавиться от шума соседей?, Rīga, Latvija, Skaņas izolācija, Trokšņu izolācija, PhoneStar, When:Where:Как избавиться от шума соседей?, Rīga, LV

Как избавиться от шума соседей?
Rīga, Latvija
Ieteicams

rembk.ru