Warning: array_key_exists() [function.array-key-exists]: The second argument should be either an array or an object in /home/buvlv/public_html/buvkom.lv/includes/modules/product_info.php on line 15
SIA "STECH INDUSTRY" Metināšanas darbi Metālapstrāde Ražošana

SIA "STECH INDUSTRY"

Dzirciema 119, Рига, Latvia

Reģistrācijas Nr.: LV 40103767572

Jautāt (+371) 25123505

Metināšanas darbi, Metālapstrāde, Ražošana
Veicam dažāda veida un kategorijas metināšanas darbus.

Veicam melno metālu un nerūsējošā tērauda metināšanas darbus, kā arī strādājam ar gāzes griešanu un veicam metālkonstrukciju demontāžas darbus.
Strādājam ar pusautomātisko metināšanas aparātu (mig-mag), (131, 135, 136, 137 process), argona metināšanu (tig), (141 process), rokas loka metināšana (mma), (111 process)

ir darba pieredze dažādu metālkonstrukciju metināšanā, vieglajā un smagajā rūpniecībā, pie automašīnu remontdarbiem. Katlu metināšana. Dažādu zem spiediena strādājošu cauruļu metināšana. Metālkonstrukciju armatūras metināšanā. Metināšanas darbi celtniecībā.

Mēs varam izgatavot dažādas nelielas metālkonstrukcijas un metāla izstrādājumus pēc pasūtījuma. No nerūsējošā tērauda un citām tērauda markām un ierīkot tajos papildkonstrukcijas no koka, plastmasas un papildu furnitūru pēc pasūtījuma.
Nogādājam pasūtītājam un uzstādām.

Mēs sastrādājamies arī ar atslēdznieku darbnīcām, kas atļauj sagatavot materiālu objektiem un izstrādājumiem pietiekoši augstā līmenī.

Mūsu rīcībā ir liela uzņēmumu kartotēka, kuras tirgo ar „krāsainajiem” un „melnajiem” metāliem. Tas palīdz atrast pašu izdevīgāko cenu piedāvājumu materiālam.

Strādājam ar saviem profesionāliem aparātiem, instrumentiem un tehnisko aprīkojumu. Ir latvijas sertifikāti.

Mēs cieši sastrādājamies ar tādām kompānijām kā aga un sanistal, kas atļauj izmantot tikai kvalitatīvus palīgmateriālus par adekvātām cenām.
Varam izbraukt uz objektiem aiz rīgas robežām.

Palīdzēsim dažādu metālisko detaļu vai komplektējošo meklēšanā par visizdevīgākajām cenām.

Strādājam ar pasūtītāja rasējumiem, kā arī varam izgatavot savus rasējumus.

Nepieciešamības gadījumā strādājam ar līgumiem. Kā ar privātpersonām tā arī ar firmām.

Samaksa pēc patērēto darba stundu skaita vai pēc norunas - atkarībā no objekta un darba veida. Sīkāk pa telefonu.

Darbu foto Metināšanas darbi Metālapstrāde Ražošana

Metināšanas darbi, Metālapstrāde, Ražošana SIA STECH INDUSTRYMetināšanas darbi, Metālapstrāde, Ražošana SIA STECH INDUSTRYMetināšanas darbi, Metālapstrāde, Ražošana SIA STECH INDUSTRYMetināšanas darbi, Metālapstrāde, Ražošana SIA STECH INDUSTRYMetināšanas darbi, Metālapstrāde, Ražošana SIA STECH INDUSTRY
Metināšanas darbi Metālapstrāde Ražošana
SIA "STECH INDUSTRY", Dzirciema 119, Рига, Latvia, Metināšanas darbi, Metālapstrāde, Ražošana, When:Where:SIA "STECH INDUSTRY"Dzirciema 119, Рига, LV

SIA "STECH INDUSTRY"
Dzirciema 119, Рига, Latvia
Ieteicams
rembk.ru realstgroup.ru