Warning: array_key_exists() [function.array-key-exists]: The second argument should be either an array or an object in /home/buvlv/public_html/buvkom.lv/includes/modules/product_info.php on line 15
SIA Baltdesign Iestieptie griesti Iestieptie griesti Daugavpils

SIA Baltdesign

Latvia

Reģistrācijas Nr.: 41503057727

Jautāt 29513220

Iestieptie griesti, Iestieptie griesti Daugavpils, Iestieptie griesti Latgale

Iestieptie griesti. Vienreizējs griestu risinājums ar kuriem Jums būs papildus iespējas modernizēt telpas dizainu, padarot to neatkārtojamu un stilīgu. Neierobežots fantāziju lidojums. Neaizvietojams, stilīgs un praktisks. Nav konkurences kalpošanas ilgumā un uzstadīšanas ātrumā.
Iestiepjamie griesti iederēsies jebkurā interjerā: dzīvokļos, ofisos, tirdzniecības zālēs, restorānos, peldbaseinos, vannas istabās u. t. t. Atbrīvos Jūs no tādām problēmām kā – apmetuma plaisāšanas, krīta pārklājuma biršanas, putekļiem un netīrumiem uzstādīšanas laikā, kā arī paglābs no kaimiņu nopludināšanas.
Griestos iespējams iebūvēt gaismekļus un lustras, kā arī ugunsdrošības sistēmas, signalizācijas un ventilācijas izvadus.
Darba izpildes ātrums un kvalitāte

Iestieptie griesti Iestieptie griesti Daugavpils Iestieptie griesti Latgale

Darbu foto

Iestieptie griesti, Iestieptie griesti Daugavpils, Iestieptie griesti Latgale SIA BaltdesignIestieptie griesti, Iestieptie griesti Daugavpils, Iestieptie griesti Latgale SIA BaltdesignIestieptie griesti, Iestieptie griesti Daugavpils, Iestieptie griesti Latgale SIA Baltdesign
Iestieptie griesti Iestieptie griesti Daugavpils Iestieptie griesti Latgale
Ieteicams

rembk.ru