Warning: array_key_exists() [function.array-key-exists]: The second argument should be either an array or an object in /home/buvlv/public_html/buvkom.lv/includes/modules/product_info.php on line 15
SIA "V SERVICE" Bruģēšana Asfaltēšana Tehnika

SIA "V SERVICE"

Latvia

Reģistrācijas Nr.: 40003920717

Jautāt 27061949

bruget.lv

Bruģēšana, Asfaltēšana, Tehnika

SIA "V SERVICE" pamatdarbība ir bruģēšanas un asfaltēšanas darbi, t.sk. bedrīšu remonts.
Uzņēmuma rīcībā ir kvalificēti un pieredzējuši speciālisti, kas spēj nodrošināt kvalitatīvu un operatīvu pasūtījumu izpildi. Zvaniet vai rakstiet un mūsu pārstāvis sazināsies ar jums, lai sniegtu Jums piemērotāko sadarbības piedāvājumu.
Sadarbojoties ar mūsu uzņēmumu klients iegūst individuālu pieeju un attieksmi. Piedāvājam sadarbību gan mazos, gan lielos projektos, mums ir pieredze gan atsevišķu piemājas celiņu un pagalmu bruģēšanā, gan autostāvlaukumu, apjomīgu laukumu un ielu bruģēšanā. Mūsu klienti ir individuālie pasūtītāji, uzņēmumi, kā arī valsts un pašvaldības iestādes.
Papildus bruģa ieklāšanas un asfaltēšanas darbiem varam veikt apgaismojuma izveidi, sētu un nožogojumu uzstādīšanu, apzaļumošanas darbus, kā arī veikt teritorijas apsaimniekošanu un uzturēšanu.
Izvēloties bruģēšanu Jūs iegūsiet skaistu un sakoptu vidi, sausus celiņus un pagalmu, kā arī jauku atpūtas vietu!
Rakstiet, aprēķināsim nepieciešamo materiālu daudzumu, sastādīsim tāmi un vienosimies!

bruget.lv

Bruģēšana Asfaltēšana Tehnika

Darbu foto

Bruģēšana, Asfaltēšana, Tehnika SIA V SERVICEBruģēšana, Asfaltēšana, Tehnika SIA V SERVICEBruģēšana, Asfaltēšana, Tehnika SIA V SERVICEBruģēšana, Asfaltēšana, Tehnika SIA V SERVICEBruģēšana, Asfaltēšana, Tehnika SIA V SERVICE
Bruģēšana Asfaltēšana Tehnika
Ieteicams

rembk.ru