Warning: array_key_exists() [function.array-key-exists]: The second argument should be either an array or an object in /home/buvlv/public_html/buvkom.lv/includes/modules/product_info.php on line 15
SIA "ITCMobil" Krāvu pārvadājumi Transporta pakalpojumi Melnzeme

SIA "ITCMobil"

Latvia

Jautāt 29779517

Krāvu pārvadājumi, Transporta pakalpojumi, Melnzeme piegāde

Transporta kompānija «ITC Mobil» darbojas pārvadājumu tirgū kopš 1993.gada. Mūsu kompānijas dibināšanu ietekmēja strauji augošs pieprasījums pēc transporta pakalpojumiem, kas ir saistīti ar preču piegādi ar autotransportu Latvijas tirgū.

Gadu gaitā uzņēmums ir guvis uzticama partnera statusu, kā arī ir guvusi ievērojamu pieredzi par pārvadājumu un transporta pakalpojumiem un izveidoja komandu, kas spēj ātri un profesionāli atrisināt vissarežģītākos uzdevumus.

Mēs nodrošinām individuālu pieeju katram mūsu klientam, piedāvājot augstas kvalitātes pakalpojumus — galvenokārt ātru pasūtījumu apstrādi , drošību un īsus darba izpildes termiņus.


Pakalpojumu saraksts:

Beramkravu pārvadājumi (smiltis, melna augsne, grants, oļi, drupināti akmeņi uc)
Ēku demontāža
Sniega tīrīšana, izvešana
Lieljaudas piekabes pakalpojumi
Ekskavatora pakalpojumi (grāvju, dīķu rakšana un citiem darbiem)
Piebraucamo ceļu veidošana
Universāla autokrāvēja pakalpojumi
Celtņa pakalpojumi
Transporta betons

www itcmobil lv.

Krāvu pārvadājumi Transporta pakalpojumi Melnzeme piegāde

Darbu foto

Krāvu pārvadājumi, Transporta pakalpojumi, Melnzeme piegāde SIA ITCMobilKrāvu pārvadājumi, Transporta pakalpojumi, Melnzeme piegāde SIA ITCMobilKrāvu pārvadājumi, Transporta pakalpojumi, Melnzeme piegāde SIA ITCMobil
Krāvu pārvadājumi Transporta pakalpojumi Melnzeme piegāde
Ieteicams

rembk.ru