Warning: array_key_exists() [function.array-key-exists]: The second argument should be either an array or an object in /home/buvlv/public_html/buvkom.lv/includes/modules/product_info.php on line 15
Averto SIA Teltis Nojumes Siltumnīcas

Averto SIA

Ūdens ielā 20/22, Rīga, Latvia

Reģistrācijas Nr.: LV40103167045

Jautāt +371 28611161

T: 66207777

Teltis, Nojumes, Siltumnīcas

SIA „Averto” = teltis, nojumes, siltumnīcas

SIA „Averto” piedāvā tuneļveida siltumnīcas un dažāda stila, konstrukciju un izmēra nojumes veiksmīgiem pasākumiem!

SIA „Averto” ir dibināts 2008. gadā un īsā laikā kļuvis par vienu no vadošajiem telšu, nojumju un siltumnīcu tirgotāju Latvijā. Kopš 2009.gada SIA “AVERTO” savus produktus (teltis, nojumes, siltumnīcas) piedāvā arī Lietuvas, Krievijas, Vācijas un Čehijas teritorijā.

SIA „Averto” piedāvā daudz un dažādus nojumju veidus - sākot no 4 m² līdz pat 84 m² lielām nojumēm.

SIA „Averto” siltumnīcu karkass ir izgatavots no cinkotām tērauda caurulēm (25 mm), kas nodrošina tā ilgu kalpošanu. Tās ir viegli saliekamas un uzstādāmas bez speciālu instrumentu palīdzības.

SIA „Averto” nojumes ir vienkāršākais un ekonomiskākais risinājums lielu pasākumu organizēšanai. Tās ir piemērotas visdažādākajiem mērķiem, kā rezultātā guvušas atzinību - ēdināšanas uzņēmumu; zirgu audzētavu; izsoļu namu; celtniecības uzņēmumu (tiek izmantotas materiālu uzglabāšanai); pasākumu – gadatirgu, kāzu, izstāžu, moto un auto sacensību rīkotāju vidū, salidojumu, festivālu un citu lielāku vai mazāku pasākumu organizētāju vidū. Šīs nojumes pasargās Jūs un Jūsu viesus gan no lietus, gan no saules, gan no putekļiem un Jūs un Jūsu viesi varēs netraucēti baudīt svētkus.

SIA „Averto” darbinieki ir zinoši un pieredzējuši speciālisti, kuri konsultēs un palīdzēs jums izvēlēties atbilstošāko nojumi plānotajam pasākumam un pie nepieciešamības noorganizēs piegādi uz Jūsu norādīto adresi.

SIA „Averto” vīzija ir kļūt par lielāko un populārāko siltumnīcu, nojumju un telšu un to aprīkojuma tirgotāju Baltijas valstīs..

Teltis Nojumes Siltumnīcas

Darbu foto

Teltis, Nojumes, Siltumnīcas Averto SIATeltis, Nojumes, Siltumnīcas Averto SIATeltis, Nojumes, Siltumnīcas Averto SIATeltis, Nojumes, Siltumnīcas Averto SIATeltis, Nojumes, Siltumnīcas Averto SIA
Teltis Nojumes Siltumnīcas
Averto SIA, Ūdens ielā 20/22, Rīga, Latvia, Teltis, Nojumes, Siltumnīcas, When:Where:Averto SIAŪdens ielā 20/22, Rīga, LV

Averto SIA
Ūdens ielā 20/22, Rīga, Latvia
Ieteicams

rembk.ru