SIA "Baulain"

Mūkusalas 45a, Rīga, Latvija

Reģistrācijas Nr.: 40003614347

Jautāt +37129220522

Vārti, Durvis, Logi

Baulain piedāvā augstas kvalitātes ekskluzīvas durvis, kā arī durvis pēc pasūtījuma izmēriem un lētas augstas kvalitātes durvis, kas atbilst mūsdienu drošības sistēmu prasībām. Mūsu durvis atšķiras ar elegantu izskatu un īpašu drošību.
Komerctīklam Baulain ir veikali un saloni, kas piedāvā durvis, slēdzenes un citu durvju furnitūru visā Latvijā.

Mēs garantējam jums jebkuras sarežģītības kvalitatīvu durvju uzstādīšanu, ko veiks pieredzējuši meistari, kā arī nodrošināsim piegādi un veco durvju izvešanu.

Mēs piedāvājam 5-kameru logus (profils ALUPLAST 4000, VEKA) ar loga rāmja platumu 70mm, kas aprīkoti ar vācu uzņēmuma ROTO NT augstas kvalitātes furnitūru, kura nodrošinās jūsu logu stabilu un ilgnoturīgu darbību. Logiem ir plašs stikla pakešu sortiments, kurās izmanto britu kompānijās PILKINGTON ražoto stiklu. Šiem logiem ir raksturīga lieliska siltuma un skaņas izolācija (siltuma izplatības koeficients k = 1,1 Bm/m2).Pateicoties unikālai automatizētai blīvgumijas stiprināšanas sistēmai, kura izslēdz nekvalitatīva materiāla izmantošanas iespēju, tiek nodrošināta ideāla logu skaņas izolācija.

Mūsu mērķis - sniegt patērētājiem drošu pakalpojumu par pieņemamu cenu. Šajā sakarā tika atklāta metāla izstrādājumu ražošana. Metāla durvju izgatavošana notiek uz moderna aprīkojuma, pēc jaunākajām tehnoloģijām, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus. Mēs komplektējam dažādu drošību klašu durvis. Lai palielinātu durvju drošības kvalitāti, mēs izmantojam pasaules vadošo drošības sistēmu ražotāju produktus. Tādus kā CISA, ASSA, Abloy, Elbor, Kopf.

Uzņēmums Baulain piedāvā arī plašu metāla konstrukciju klāstu:

Kalumi, jebkuras sarežģītības, Žogi, Kāpnes, Margas, Sētas, Vārti un vārtu automātika.

Mūsu kompānija nodarbojas ar modernām piekļuves kontroles sistēmām, kuras tiek izmantotas drošības tirgū daudzus gadus. Uz šo brīdi tiek plaši pielietotas šādas piekļuves sistēmas:

Autonomas pieejas sistēmas - kodu paneļi, kartes, čipi, video attēls, audio signāls.
Tīkla piekļuves sistēmas darbības kontrole un laika uzskaite izmantojot datoru.
Var kontrolēt virkni aprīkojuma un piekļuvi tām.
Automātiskās barjeras - tiek izmantotas, lai regulētu iebraukšanu autostāvvietās, uzņēmumu un organizāciju teritorijās, u.c. .

Apspriedies ar draugiem

Darbu foto

Pvc logi un durvis Pvc logi un durvis
Vārti Durvis Logi
SIA "Baulain", Mūkusalas 45a, Rīga, Latvija , Vārti, Durvis, Logi, When: - Where: SIA "Baulain" Mūkusalas 45a, Rīga, LV

SIA "Baulain"
Mūkusalas 45a, Rīga, Latvija