Aliplast

Mazcenu aleja 37, Jaunmārupe, Latvija

Reģistrācijas Nr.: 40003790619

Jautāt 67933772

Alumīnija profils, Alumīnija logi, Ziemas dārzi

Aliplast ir viens no Eiropas vadošajiem alumīnija sistēmu ražotājiem ar spēcīgām pozīcijām Rietumeiropas tirgū, īpaši Francijā, kur uzņēmums pazīstams kā Profils Systemes S.A. un Lielbritānijā, kur darbojas ar nosaukumu Smart Systems. Aliplast vēsture aizsākās 1984. gadā Lokerenā, Beļģijā.

Latvijā kopš 2008.gada Aliplast koncernu pārstāv SIA „PVC Mārupe”.

Ar Aliplast mūsdienīgajām augstas kvalitātes alumīnija sistēmām un risinājumiem, vēlamies dot savu ieguldījumu arī Latvijas būvniecībā un arhitektūrā. Sekojot pasaules tendencēm un energoresursu izmaksu nepārtrauktam pieaugumam, galvenā uzmanība šobrīd un nākotnē tiks pievērsta alumīnija sistēmu ar zemiem siltuma caurlaidības koeficientiem (Superial un MC Therm) pilnveidošanai un profilu sortimenta paplašināšanai.

Piedāvājam alumīnija profilu sistēmas un risinājumus būvniecībai, arhitektūrai un stikloto konstrukciju ražotājiem. Aliplast sortimentā atradīsiet risinājumus logiem, durvīm, lodžijām, starpsienām, stiklotām fasādēm, ziemas dārziem, bīdāmām un salokāmām konstrukcijām. Pieejami dažādi specelementi t.sk. vēsturisko ēku renovācijai.

Plašāk par alumīnija sistēmu piedāvājumu.

Darbu foto

Alumīnija ziemas dārzi Alumīnija ziemas dārziLodžiju iestiklošana alumini Lodžiju iestiklošana aluminiLogi alumīnija profils cenas Logi alumīnija profils cenasAluminija profil Aluminija profilAlumīnija profil latvijas metāls Alumīnija profil latvijas metāls
Alumīnija profils Alumīnija logi Ziemas dārzi
Ieteicams

rembk.ru