SPS

Kāļa Ulmaņa gatve 101, Rīga, Latvija

Jautāt 67622684

T: 28630806, 27828289

Matrači, Mīkstas mēbeles, Gultas

"SPS+" MATRAČI
Latvijas kompānija "SPS+" nodarbojas ar daudzu veidu matraču ražošanu. Mēs ražojam matračus uz atsperu bloka Bonnell pamatnes, bezatsperu un Pocket Spring matračus.
Klientu uzmanībai tiek piedāvāta iespēja pasūtīt jebkura izmēra, sastāva un formas matraci, vai izvēlēties no esošiem standarta modeļiem. Kā arī matračus uz koka rāmja, bērnu matračus, virsmatračus, gultas un kušetes.
"SPS+" produkcija tiek ražota no kvalitatīviem, sertificētiem materiāliem ar speciālām ekoloģiski tīrām piedevām, kas noverš putekļu un parazītu rašanos.
"SPS+" MĪKSTĀS MĒBELES
Mīkstās mēbeles pēc pasūtījuma, ekskluzīvo un nestandarta mēbeļu izgatavošana pēc pasūtītāja skicēm, zīmējumiem, foto un pēc konkrētās telpas izmēriem - ir firmas "SPS+" darbības otrs pamatvirziens. Mēs izgatavojam ekskluzīvās un elitāras mēbeles restorāniem, klubiem; bāra mēbeles, mēbeles kafejnīcām, viesnīcām un citām telpām..

Darbu foto

Matrači, Mīkstas mēbeles, Gultas SPSMatrači, Mīkstas mēbeles, Gultas SPSMatrači, Mīkstas mēbeles, Gultas SPSMatrači, Mīkstas mēbeles, Gultas SPSMatrači, Mīkstas mēbeles, Gultas SPS
Matrači Mīkstas mēbeles Gultas
SPS, Kāļa Ulmaņa gatve 101, Rīga, Latvija, Matrači, Mīkstas mēbeles, Gultas, When:Where:SPSKāļa Ulmaņa gatve 101, Rīga, LV

SPS
Kāļa Ulmaņa gatve 101, Rīga, Latvija
Ieteicams

rembk.ru